Програма «Трансфер європейських технологій в гідроенергетику України»

Основним завданням програми «Трансфер європейських технологій в гідроенергетику України» є інституційний розвиток, обмін технологіями, впровадження сучасних методів управління, реалізації актуальних соціальних програм.

В першу чергу ця задача реалізується в спосіб вивчення передових технологій в гідротехнічній галузі, організації виробництва та будівництво з використання європейських методів управління менеджменту. 

З 2018 року компанія активно співпрацює з іноземними партнерами по впровадженню європейського досвіду в українській гідроенергетиці.

Спільно виконується програма «Трансфер європейських технологій в гідроенергетику України». Заплановано спільні заходи по навчально-освітнім програмам, обмін фахівцями по вивченню досвіду світового постачальника енергетичного обладнання для будівництва та експлуатації енергооб’єктів України. Програма «Трансфер європейських технологій в гідроенергетику України» передбачає не тільки суто технічні аспекти, а й обмін сучасними технологічними процесами супроводження впровадження енергетичних проектів (спілкування з екологічними та громадськими організаціями, поєднання інтересів держави та місцевих громад тощо).

 Дуже важливим для розвитку української гідроенергетики є європейський досвід впровадження соціальних ініціатив, збереження соціальних гарантій і пільг, мотивації працівників, їх фаховий розвиток.