Про компанію

Укргідроенерго - провідний виробник електроенергії в Україні з відновлювальних джерел, який забезпечує покриття пікових навантажень, регулювання частоти та потужності мережі, мобільний аварійний резерв у об'єднаній енергетичній системі України.

Блоки
Заголовок
Укргідроенерго це:
Блок
Встановлена потужність гідроелектростанцій
5 849
МВт
Кількість гідроагрегатів
103
У складі Товариства
8
філій
Реконструйовано
71
гідроагрегат
Близько
Працівників більше
3 100
Заголовок
блок текстовий
Блок
ЕКОНОМІЧНА ОПОРА

100% акцій Товариства належить державі в особі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. За результатами аналізу показників 2018 року в Офісі великих платників податків  було визначено топ-100 найбільших платників у державі, серед яких і ПрАТ "Укргідроенерго".

Компанія підтримує національного виробника. У виробничому ланцюзі задіяні тисячі українських підрядних підприємств. Товариство співпрацює з такими лідерами вітчизняного машинобудування, як "Турбоатом", "Електроважмаш", "Електропівденмонтаж", "Дніпро-Спецгідромонтаж", "Запоріжтрансформатор" тощо.

Постійний розвиток гідроенергетики дозволив створити робочі місця в економіці і забезпечити працевлаштування наших громадян. "Укргідроенерго" - державна компанія, яка працює для добробуту всієї країни.

Заголовок
ФАКТИ:
Блок
Чистий дохід (виручка) товариства за 9 місяців 2019 року
5 224,7
млн. грн
чистий прибуток за 9 місяців 2019 року
2 266,9
млн. грн
товариство сплатило в повному обсязі до бюджетів усіх рівнівза 9 місяців 2019 року
2 392,1
млн. грн
Блок
НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР

ПрАТ "Укргідроенерго" прагне відповідати найвищим стандартам світової гідроенергетики. Оновлення обладнання і технологій - один із головних процесів, якому Товариство надає пріоритетне значення.

Починаючи з 1996 року компанія за власні та кредитні кошти Світового Банку успішно реалізує Проект реабілітації гідроелектростанцій.

Вже більше двадцяти років успішно реалізуються великомасштабні проекти реконструкції та модернізації всього обладнання та гідротехнічних споруд станцій  ПрАТ "Укргідроенерго" і на кінець 2019 р.  реконструйовано  71 гідроагрегатів. Завдяки цьому на 30-40 років подовжується термін експлуатації обладнання  ГЕС, збільшується потужність гідроелектростанцій, суттєво підвищується безпека експлуатації обладнання та споруд, забезпечуються  вимоги охорони навколишнього природного середовища, створюються та поліпшуються сучасні умови праці.

Товариство плідно співпрацює з провідними світовими компаніями - такими як Electricite de Trance, Alston GE, ABB, Leica Geosystems, Andritz Hydro, Nari, Emerson.

Заголовок
НА ГІДРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯХ ВПРОВАДЖЕНО НАСТУПНІ ІННОВАЦІЇ:
Блок
Текст
СИСТЕМИ ЗАХИСТУ ТА УПРАВЛІННЯ SCADA
Текст
АВТОМАТИЧНІ СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ СТАНУ ГІДРОТЕХНІЧНИХ СПОРУД
Текст
АВТОМАТИЗОВАНУ СИСТЕМУ КОМЕРЦІЙНОГО ОБЛІКУ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ