ЗМІ про нас

У 2019 році встановлена потужність відновлюваної електроенергетики у світі збільшилася на 7,4% і досягла 2537 ГВт. Про це йдеться у щорічному звіті Renewable Capacity Statistics 2020 опублікованому Міжнародним агентством відновлюваної енергетики (IRENA), передає renen.
"Укргідроенерго" в рамках програми "Реабілітація гідроелектростанцій" планує реконструювати вісім гідроагрегатів на чотирьох станціях.
Один з найважливіших у воді газів - це саме кисень. Аерація збагачує водне середовище киснем. Життєдайний він не тільки в повітрі, але і розчинений у воді. Адже від концентрації кисню залежать відновлювальні процеси води, а отже - і формування її якості і екологічний стан. У Укргідроенерго розповіли про проведення аерації на українських ГЕС, про світову практику і про майбутнє аерації в Україні.
На Дніпровському каскаді гідроелектростанцій встановлять обладнання, яке дозволить збільшити концентрацію кисню (проводити аерацію) у придонній товщі води річки, що покращить умови для іхтіофауни та інших живих організмів.
ПрАТ "НЕК "Укренерго" з 6 квітня 2020 року призупинило проведення аукціонів із закупівлі допоміжних послуг до уточнення методики формування цін на ці послуги.
2 квітня відбулася селекторна нарада, у якій взяли участь НЕК «Укренерго», ДП «Оператор ринку», ДП «Гарантований покупець», ДП «НАЕК «Енергоатом», ПрАТ «Укргідроенерго» та керівництво комерційної дирекції операторів системи розподілу та постачальників універсальних послуг.
У межах проєкту реабілітації гідроелектростанцій, на Середньодніпровьскій ГЕС в реконструкцію було виведено гідроагрегат №1.
Гидроэнергетика сегодня играет важную роль в обеспечении устойчивости ОЭС Украины, поскольку обеспечивает высоко маневренными мощностями в регулировании суточных графиков нагрузки с покрытием пиковой части, а также выполняет функцию аварийного резерва мощности
На Дністровській ГАЕС відбувся ще один етап, який на крок наблизив історичну подію - пуск гідроагрегату №4.
Звертаємо увагу водіїв на те, що відповідно до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради заборонено рух вантажного транспорту автодорожнім переїздом через споруди Дніпровської ГЕС, про що встановлено відповідні дорожні знаки — про обмеження руху до 40 км/год та заборону руху вантажного транспорту, який перевищує вагу у 3, 5 тони